Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
El detectiu Conan
Infantils
06.00
Dinotrux
Infantils
06.48
Mike el magnífic
Infantils
07.15
Pat, el gos
Infantils
07.50
Els mixets
Infantils
08.25
Elements MIC
Infantils
08.45
La roca dels Frarets
Infantils
09.00
Wow! English Method
Infantils
09.26
BabyRiki
Infantils
09.38
Zoobabu
Infantils
09.48
Wow! English Method
Infantils
09.51
Kikoriki
Infantils
10.00
Comptem amb la Paula
Infantils
10.29
Espies de veritat
Infantils
10.50
La màgica Do-Re-Mi
Altres
11.10
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.12
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.58
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.50
Un drama total presenta: La cursa absurda
Infantils
13.25
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Cuixetes de pollastre amb suc
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total presenta: La cursa absurda
Infantils
13.25
La Pantera Rosa
Infantils
14.08
El xai Shaun
Infantils
14.31
El detectiu Conan
Infantils
15.00
Les tres bessones
Infantils
15.47
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
16.36
Els mixets
Infantils
17.00
Wow! English Method
Infantils
17.15
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Leo, el guardabosc
Infantils
18.12
Wow! English Method
Infantils
18.35
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
18.47
Pat, el gos
Infantils
19.10
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
19.38
Info K
Infantils
20.00
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
20.15
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.40
Avatar, la llegenda de la Korra
Infantils
21.05
La Pantera Rosa
Infantils
21.30
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.25
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
Altres
22.05
Alguna pregunta més?
Altres
22.40
Celebrem!
El dia de la sinceritat
Altres
23.15
Al cotxe
Marc Martínez i Vicenta N'Dongo
Altres
00.10
Més 324
Altres
01.05
Notícies 3/24
Informatius
02.35
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quan arribin els marcians
Abús de poder, qui té la veu i Pepe Colubi
Altres
22.15
Tot el temps del món
Miquel Cabal
Altres
22.45
El documental
Documentals
23.25
Quan arribin els marcians
Abús de poder, qui té la veu i Pepe Colubi
Altres
00.35
Tot el temps del món
Miquel Cabal
Altres
01.05
El documental
Documentals
01.45
El món des de l'aire
Un viatge aeri a través d'Anglaterra. De Hutton in the forest a St Bees Head
Documentals
02.50
L'Amèrica Llatina salvatge
El Pantanal: El cor salvatge del Brasil
Documentals
03.20
Karakia
Cultures del Japó i Nova Zelanda
Altres
04.10
L'illa del tresor
Juan José Millás
Altres
05.00
L'illa del tresor
Salvador Pàniker
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
Cuéntame cómo pasó
Hay que desmontar la casa
Sèries
22.10
Novéntame otra vez
Chiquito I el Granderl
Documentals
23.10
Comando actualidad
Altres
00.00
La noche en 24 horas
Informatius
02.55
Noticias 24 horas
Informatius
04.45