Televisió

Programació

Divendres, 23 octubre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
Els Croods: L'origen
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.48
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.39
Pat, el gos
Infantils
08.03
Comptem amb la Paula
Infantils
08.31
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
Kiwi
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
The baby triplets
Infantils
09.54
Veterinaris
Documentals
10.00
Kukurota
Els punxosos
Altres
10.34
Wowzzy Baboom
Infantils
11.00
Wowzzy Baboom fet a casa
Infantils
11.26
Dinàmiks
El llum galàctic
Altres
11.34
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.01
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
12.42
Les Sisters
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
Atún de orza
Altres
13.00
Informativo territorial
Informatius
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Parfait de plàtan
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
16.00
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.30
El xai Shaun
Infantils
14.16
El detectiu Conan
Infantils
15.05
Les tres bessones
Infantils
15.53
El xai Shaun
Infantils
16.40
Pingu
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.55
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
18.12
Bob, el manetes
Infantils
18.27
La família Teixó-Guineu
Infantils
18.48
Pat, el gos
Infantils
19.13
Set nans i jo
Infantils
19.37
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.24
La pitjor bruixa
Vida a l'estany
Sèries
21.00
Lucas etc
La investigació
Sèries
21.28
Les regles de la Floor
Una feina
Sèries
21.42
Mike el magnífic
Infantils
21.51
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
13.55
Como Sapiens
Besugos, ranas y un pastel
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Alguna pregunta més?
Altres
22.05
La gran pel·lícula: Una decisió perillosa
Pel·lícules
22.50
Més 324
Altres
00.20
Notícies 3/24
Informatius
01.55
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
1491, la història mai explicada de les Amèriques a
L'arquitecruta i l'urbanisme
Documentals
22.05
La història de Cuba lliure
Una revolució sense ordre ni concert
Documentals
22.55
60 minuts
Documentals
23.50
1491, la història mai explicada de les Amèriques a
L'arquitecruta i l'urbanisme
Documentals
00.50
La història de Cuba lliure
Una revolució sense ordre ni concert
Documentals
01.40
Pel·lícula: Lone Star, l'estrella que va marcar el
Pel·lícules
02.30
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Öland, Suècia
Documentals
03.30
Karakia
L'herència britànica + la cuina taronja
Altres
04.00
Thalassa
Un vaixell per a Badalona
Altres
04.50
Thalassa
Gyotaku: l'ànima dels peixos
Altres
05.10
L'illa del tresor
Josep M. Benet i Jornet
Altres
05.25
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: La tormenta perfecta
Pel·lícules
22.10
Donde viajan dos
Mallorca
Altres
00.10
Donde comen dos
Málaga
Altres
01.00
Hospital Valle Norte
Todos muertos
Sèries
01.50
Noticias 24 horas
Informatius
03.00