Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
El detectiu Conan
Infantils
06.00
Dinotrux
Infantils
06.48
Mike el magnífic
Infantils
07.15
Pat, el gos
Infantils
07.50
Els mixets
Infantils
08.25
Elements MIC
Infantils
08.45
La roca dels Frarets
Infantils
08.55
Wow! English Method
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
Wow! English Method
Infantils
09.49
Kikoriki
Infantils
10.00
Comptem amb la Paula
Infantils
10.29
Espies de veritat
Infantils
10.50
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.12
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.58
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.48
Un drama total d'illa
Infantils
13.24
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Menjar blanc
Altres
15.35
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total d'illa
Infantils
13.24
La Pantera Rosa
Infantils
14.08
El xai Shaun
Infantils
14.38
El detectiu Conan
Infantils
15.03
Les tres bessones
Infantils
15.50
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
16.37
Els mixets
Infantils
17.00
Wow! English Method
Infantils
17.15
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Leo, el guardabosc
Infantils
18.12
Wow! English Method
Infantils
18.35
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
18.47
Pat, el gos
Infantils
19.10
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
19.38
Info K
Infantils
20.00
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
20.25
Les Sisters
Infantils
20.50
Marika
Infantils
21.01
Les regles de la Floor
Dia dels oficis
Sèries
21.16
Lucas etc: Guerra de bromes
Els polis
Sèries
21.27
Sam Fox: Aventures extremes
Setge a la serp
Sèries
21.31
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.35
El cazador
Altres
18.30
España directo
Altres
19.30
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
La suerte en tus manos
Altres
21.55
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Zona zàping
Altres
22.05
La gran pel·lícula: Aigua per a elefants
Pel·lícules
22.50
Més 324
Altres
00.55
Notícies 3/24
Informatius
02.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Els regnes perduts de Centreamèrica
El regne del jaguar
Documentals
22.15
La gran odissea humana
El naixement d'una espècie
Documentals
23.15
60 minuts: No soc el teu negre
Pel·lícules
00.10
Els regnes perduts de Centreamèrica
El regne del jaguar
Documentals
01.45
La gran odissea humana
El naixement d'una espècie
Documentals
02.40
Km33
Viatjar és un desig
Documentals
03.35
Thalassa
Joan Vehí, la mirada de Cadaqués
Altres
04.25
Xarxa natura
Montsant
Documentals
04.45
24h Europa. The Next Generation
11:00-12:00
Documentals
04.50
Videoclips
Altres
05.50
La suerte en tus manos
Altres
21.55
Pel·lícula: Deep Blue Sea
Pel·lícules
22.10
Pel·lícula: Calma total
Pel·lícules
23.45
Mutua Madrid Open
Esports
01.15
Pel·lícula: Bajo cero: Milagro en la montaña
Pel·lícules
01.35
Inés del alma mía
Hambre de gloria
Sèries
03.10
Noticias 24 horas
Informatius
04.15